Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/home/klient.dhosting.pl/doublem/klienci/restopini/wp-content/plugins/wpdiscuz/themes/default) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/doublem2/domeny/restopini.pl/:/home/klient.dhosting.pl/doublem2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php81/usr/share/pear/:/opt/alt/php81/usr/share/php:/opt/alt/php81/) in /home/klient.dhosting.pl/doublem2/domeny/restopini.pl/wp-content/plugins/wpdiscuz/forms/wpdFormAttr/Form.php on line 140
Brak komentarzy

Pocztówka z Koszalina

Wysłać kartkę na święta? Dobry, choć coraz bardziej odchodzący do lamusa zwyczaj świąteczny. W tym nietypowym roku, kiedy wszystko jest nie tak, pamiętanie o bliskich jest najwyższą wartością i najlepszym prezentem. Pisanie krótkich/długich życzeń czy pozdrowień jest chwilą, w której można się zatrzymać, ułożyć w głowie myśli i mimo, że na odległość, poświęcić drugiemu trochę czasu.

#wyślijpocztówkę to fantastyczna akcja, którą zainicjowała Karolina Tomaszewska (Kicia) i Michał Kaczmarek z kawiarni Powidoki. Dzięki ich zaangażowaniu i wyzwaniu artystycznemu jakie odjęli: Mateusz Rybarczyk (Bez Spiny), Łukasz Waberski (Dobry Sztos), Maciej Mazurkiewicz (Druklin), Sebastian Krupiński (Medina May) oraz Małgorzata Chrzczonowicz (Wymierna), powstała seria 6 pocztówek. Wszystkie nawiązuje do naszego miasta Koszalina i w każdej czuć mocno styl i pasję każdego z twórców. Mało tego, śladem pocztówkowych inspiracji warto zrobić miejski spacer odwiedzając wszystkie miejsca, które ukryte są w poszczególnych projektach.

Kartki w cenie 5 zł/szt nabyć można w kawiarni Powidoki. Pocztówki powstały po to, aby wysłać je bliskim w okazji świąt, choć nie zdziwię się, jeśli będziecie chcieli zatrzymać je dla siebie na dłużej.

Cały dochód ze sprzedaży pocztówek zostanie przekazany na Centrum Praw Kobiet.

 

Kawiarnia Powidoki czynna jest od pn. -pt. w godz. 10 -17, w sob. 11-17, w nd. 11-15.

Najpopularniejsze
Zapisz się do mojego newslettera
Kategorie
Archiwum
Ludzie, Wydarzenia, Wyróżnione

Podobne wpisy

0 0 głosy
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze