Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/home/klient.dhosting.pl/doublem/klienci/restopini/wp-content/plugins/wpdiscuz/themes/default) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/doublem2/domeny/restopini.pl/:/home/klient.dhosting.pl/doublem2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php81/usr/share/pear/:/opt/alt/php81/usr/share/php:/opt/alt/php81/) in /home/klient.dhosting.pl/doublem2/domeny/restopini.pl/wp-content/plugins/wpdiscuz/forms/wpdFormAttr/Form.php on line 140
Brak komentarzy

Il Buon Delikatesy

Od wielu miesięcy jesteśmy w przeraźliwie trudnej sytuacji, która dotyka każdej branży. Chyba nikt nie może powiedzieć, że pandemia nijak nie wpłynęła na jego życie. Odnaleźć się w tej sytuacji nie jest proste i niewątpliwie potrzeba tu sporej dawki kreatywności.

Takie właśnie zmiany zaszły w kawiarni Il Boun Caffe. Do tej pory to miejsce kojarzyliście z aromatyczną kawą i oryginalnymi autorskimi wypiekami, a także ze świetną lokalizacją w centrum miasta. Samą kawiarnię wiosenny lockdown przymroził jak większość punktów gastronimicznych i tak, aby istnieć dalej na rynku, nastała potrzeba zmian oraz poszerzenia oferty.

Il Buon nadal zostaje kawiarnią i nadal ugości swoich klientów pysznym autorskim wypiekiem, jednak miejsce to przekształciło się w delikatesy.  Od teraz kupicie tu także produkty regionalnych producentów, w postaci ryb i przetworów rybnych, nabiału, serów, zakwasów i miodu. Dostaniecie też tam wyroby włoskich producentów, sosy, oliwy, pikle. Także jak do tej pory, zaopatrzycie się w Il Buon w dobrą kawę i herbatę, a jestem też przekonana, że dobrą podpowiedź jaki smak będzie waszym ulubionym.

 

Il Buon Delikatesy czynne (póki co) od 9-15, ale często do 17.

Zaglądajcie i kosztujcie nowych smaków.

FB Il Buon Caffe

Najpopularniejsze
Zapisz się do mojego newslettera
Kategorie
Archiwum

Podobne wpisy

5 1 głosuj
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze